Urząd Miasta i Gminy Prochowice
Ul. Rynek 1, 59-230 Prochowice
  
     szukaj
strona główna | moja sprawa| redakcja | rejestr zmian | statystyka | pomoc | administracja  
Biuletyn Informacji Publicznej
   
   
Rada Miasta i Gminy:
Przewodnicząca Rady

Prezentacja  sylwetki  Przewodniczącej  Rady  i  Wiceprzewodniczących

Pani Maria Weronika Maćkowiak jest z wykształcenia magistrem ekonomii, przez 36 lat pracowała w Prochowickich Zakładach Drobiarskich i przez  14 lat prowadziła  obsługę organizacyjno-finansową prywatnej firmy handlowej.  Od urodzenia mieszka w gminie Prochowice   we wsi Kwiatkowice . Ponadto zajmuje się organizacją pracy, księgowością i sprawozdawczością w parafialnej stołówce charytatywnej im. Św. Brata Alberta w Prochowicach. Od 15 lat jest sołtysem wsi Kwiatkowice i  oraz  trzecia kadencją   radną Rady Miasta i Gminy Prochowice gdzie reprezentuje Kwiatkowice i Rogów Legnicki. Od wielu lat aktywnie działa w naszej parafii  a  obecnie  pełni funkcję  Przewodniczącej Rady Parafialnej.  Jest jednym z organizatorów Parafialnych Festynów, uczestniczy w większości organizowanych na terenie gminy imprez, świąt i różnych uroczystościach lokalnych. Jest osobą zdyscyplinowaną, konkretną, ale także życzliwą i przyjaźnie nastawioną do ludzi. Swoje  doświadczenie zawodowe oraz zaangażowanie społeczne umiejętnie  wykorzystuje  w  pełnieniu   funkcji  Przewodniczącej Rady Miasta i Gminy Prochowice.

 

Pani Olga Świetlik jest z wykształcenia magistrem   pielęgniarstwa , od  37 lat  pracuje w zawodzie pielęgniarka a od 32 lat w Przychodni Rejonowej w Prochowicach –jako pielęgniarka środowiskowa . Od urodzenia  mieszka w  gminie Prochowice, obecnie  we wsi Motyczyn.  W latach  2002-2014  pełniła funkcję  sołtysa  wsi Motyczyn  a czwartą   kadencję  jest   radną  Miasta i Gminy Prochowice .  Jest osobą  życzliwą, sumienną  pracuje  z  ludźmi i dla ludzi. Jej  hobby  to  wędrówki  po górkach oraz  dobra książka. Jest  szczęśliwą  babcią Mikołaja .

 

Pan Sebastian Siwoń ma 36 lat . Od urodzenia  mieszka  w gminie Prochowice  we wsi  Szczedrzykowice. Posiada wykształcenie wyższe. Jest żonaty, ma dwie córeczki  11 letnią Milenę i 4 letnią Igę. Pracuje w Gospodarstwie   PU „SOLIDEX” w Rosochatej  na stanowisku  kierownik gospodarstwa. Społecznie pełni też funkcję  prezesa wspólnoty mieszkaniowej. Jest Radnym  Miasta i Gminy Prochowice drugą kadencję . Jest osobą dyspozycyjną,  otwartą,   życzliwą. Jego pasją jest rolnictwo i sport.

 

 
informacje udostępnił:Administrator
data udostępnienia: 2008-06-18 13:46:00
ostatnia modyfikacja: Administrator 2018-12-11 14:47:43 »
drukuj wyślij link  

 
. .
BIP - liczba wejść: 4254489